Вечір одноактних балетів: «ДискриміНАЦІЯ» та «Завтра» перенесено на травень Детально

Прем'єра

ДискриміНАЦІЯ
12+

на музику Г.Ф. Генделя та В.В. Сильвестрова
балет на 1 дію

50 хв
1
лібрето, хореографія, постановка
заслужений діяч мистецтв України
сценограф
народний артист України
художник костюмів
художниця зі світла
звукорежисер
заслужений діяч мистецтв України

Подію перенесено з 25 лютого, 18:00 (МЦКМ). Усі квитки дійсні!

Балет «ДискриміНАЦІЯ» – це хореографічна фантазія, що складається із низки, на перший погляд, жодним чином не пов'язаних одна з одною новел-притч, які нелінійно й максимально узагальнено розповідають про різні види дискримінації. Поєднані між собою новели-притчі неперервними рухами хореографії й внутрішнього життя, емоціями та розбіжностями невеликого людського суспільства, в якому як крапля води, схований весь Всесвіт та все Людство. Об’єднані між собою ідеями, що підтримують цінності демократичного цивілізованого світу та зосереджують увагу навколо проблематики явищ дискримінації та толерантності, зневаги та взаєморозуміння.

Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Неможливо пропустити!

Детально про виставу
Купити квиток

Завтра
12+

на музику Ф.Шопена

24 хв
1
лібрето, хореографія, постановка
заслужений діяч мистецтв України

Хоч раз в житті та кожен з нас розмірковував над тим, що історія нашої буденності характеризується не вчорашніми вчинками, а тим, що відбувається сьогодні. Життя не терпить зволікань. Кожна миттєвість сьогодення займає особливе становище в історії минулого. 

Наша вистава «Завтра» – це розповідь про нас,  про тих хто живе тут і зараз, творить великі справи, робить відкриття та помилки, любить й ненавидить... Від того, що ми робимо, куди йдемо й що робимо цієї хвилини – ми формуємо наше майбутнє завтра, через день, тиждень, рік. Те, яким буде наше завтра, ми вирішуємо вже сьогодні й заради нього живемо на повну сьогодні.

 

Детально про виставу
Купити квиток