Кармен.TV
12+

на музику Ж. Бізе
балет на 2 серії

1:15
50 хв + 25 хв
1 антракт
лібрето, хореографія, постановка
заслужений діяч мистецтв України
сценографія
заслужений діяч мистецтв України
художник костюмів
асистенти хореографа
художник світла
звукорежисер
заслужений діяч мистецтв України

Найперша вистава театру, яка через півроку після його відкриття завоювала дві «Київські пекторалі»: як краща вистава року та як краща робота балетмейстера. Раду Поклітару показав Кармен за характером такою, про яку написав Проспер Меріме, а задля цього змінив порядок номерів опери Жоржа Бізе. Отже, тут танцюють, але, можливо, вас постійно буде тягнути підспівувати.

Кармен у цій виставі - героїня телефільму, в якому все йде своєю чергою: приголомшлива жіноча бійка, перше вбивство, арешт, Кармен обирає Хозе для власного порятунку, спокуса, втеча, несиметричне кохання, передбачення смерті, явище зіркового суперника, шалені ревнощі… Але щоразу на перебіг подій у «телефільмі» безпосередньо впливає найдивніший персонаж вистави: дівчина, що сидить перед телевізором.

Хто ж вона? Навіщо керує чужими життями? Виявляється, їй потрібен Хозе: вона на нього чекала і дочекалася. Дійсно, в опері Бізе у головного героя була наречена на ім'я Мікаела, яку він кинув… А Раду Поклітару показав, на що здатен персонаж, якому набридло бути лише допоміжним. Або - те, як побачене у телевізорі двосерійне кіно здатне втілитися, якщо у нього повірити.

Детально про виставу
Купити квиток