Ближче, ніж кохання
12+

на музику Й. Пахельбеля, Г.Ф. Генделя, К.В. Глюка, А. Вівальді, Е. Боссо, А. Марчелло
балет на 1 дію

0:25
25 хв
хореографія, постановка, костюми

Сама думка про те, що людей щось може зближувати більше ніж кохання, виглядає дивно, але не для трьох богинь-Парок, які прядуть, відміряють і відрізають нитки людських життів. Наймолодшій Парці подобається переплітати їх, а найстарша куди цинічніша, і її ножиці гострі. Від цих персонажів в білих туніках залежать доленосні переплетіння та різні види людської близькості: любов, взаємне тяжіння, ніжність, прагнення зрозуміти і бути зрозумілим, чоловіча солідарність, жіноча компанійська веселість (найбільш іскрометний епізод вистави, повний запалу і гумористичних акцентів в хореографії, ви впізнаєте його завдяки музиці з грайливим співом). І, звичайно ж, всілякі прихильності.

Доленосні переплетіння проживають три пари людей в мінімалістичних чорних шатах. В якийсь момент Парки розлучають всіх людей і залишають самотніми, це неабияка біда. Шестеро людей панічно шукають один одного або хоч когось, або щось, ніби втратили: мабуть, себе - адже тебе немає, якщо ти не відображаєшся в інших. І цього разу ніхто не пропонує дзеркало. Зникли - розбіглися зі сцени - всі, окрім однієї-однісінької дівчини… Останнє слово все ж таки за людьми. За наміром врятувати тих, кого цінуєш, і за відповідним вчинком.

Детально про виставу
Купити квиток
Прем'єра

1984.Інша
12+

на музику Гільдур Ґуднадоттір, Хаушка
балет-антиутопія

0:40
1
лібрето, хореографія, постановка
лібрето, хореографія, постановка

Якщо ти в меншості – і навіть сам, – це не означає, що ти божевільний. Та чи зможеш ти протистояти цілій системі, масштаби якої не мають кордонів? Чи вдасться тобі довести всім навколо і, в першу чергу, собі, що світ – це не лише жага до влади, цинізм та самовдоволеність? Чи знайдеш ти в серцях інших те давно забуте почуття - любов?

Джордж Орвелл у своєму романі "1984" дав нам свою відповідь. І український балет-антиутопія готовий дати свою. "1984. Інша" – це наш відгук на вічні проблеми існування індивідуума в суспільному ладі та соціуму як такому.

Детально про виставу
Купити квиток