Театральний сезон завершено! Детально

Сергій Кон

лауреат міжнародних конкурсів

володар премії «Київська пектораль» (2016)

лауреат премії імені А.Ф. Шекери (2018)

Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «балетмейстер-хореограф, артист балету» (2008). Кваліфікація: магістр хореографії.

Від 2006 року - соліст трупи «Київ Модерн-балет».

У складі трупи «Київ Модерн-балет» гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Південній Кореї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Естонії та багатьох містах України.

Як хореограф став лауреатом міжнародних конкурсів та фестивалів:

I премія в номінації «Хореографи» на VII-му Міжнародному конкурсі балету ім. Сержа Лифаря, Україна, Донецьк, 2011;

I премія на V-му Міжнародному конкурсі сучасної хореографії ім. Сергія Дягілєва, Польща, Лодзь, 2011;

II премія на ХХV-му Міжнародному конкурсі сучасної хореографії «IFMC», Білорусь, Вітебськ, 2012.

У 2013 р. став постановником пластики у виставах КМАТОБ для дітей та юнацтва «Шевченкові дороги» та «Розумниця» К.Орффа.

У 2015 р. здійснив у театрі КМАТОБ для дітей та юнацтва свою першу повнометражну постановку - балет «Лялька. Нова історія Коппелії» на музику Л.Деліба. За цю виставу був удостоєний премії "Київська пектораль" у номінації «Дебют».

Балетмейстер-постановник вистав у КМАТОБ для дітей та юнацтва: мюзиклів «Пригоди Гекльберрі Фінна» Ж.Колодуб та Л.Колодуба (2015) , «Жив собі пес...» В.Назарова (2017), «Фабрика Санти» П.Табакова (2018), опер «Бастьєн і Бастьєнна» В.А.Моцарта, «Ріта» Г.Доніцетті, «Червона Шапочка» Р.Смоляра (всі - 2016), «Богема» Дж.Пуччіні (2017), «Король Дроздобород» Ю.Шевченка (2018) та багатьох концертних програм.

Хореограф 6 сезону проекту СТБ «Танцюють всі» (2013).

На сцені Одеського національного академічного театру опери та балету здійснив першопрочитання сучасного балету «Долі» на музику Ю.Гомельської (2017). За постановку цього балету удостоєний премії імені А.Ф. Шекери у галузі хореографічного мистецтва (2018).

З 2018 р. - асистент хореографа у «Київ Модерн-балет»