Театральний сезон завершено! Детально

Артем Шошин

заслужений артист України

лауреат міжнародних конкурсів

Закінчив Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки (м. Луцьк), де здобув вищу освіту за спеціальністю «балетмейстер-хореограф, артист балету» (2015 р.)

У 2010-2011 рр. - соліст Санкт-Петербурзького чоловічого балету Валерія Михайловського.

2012 р. - фіналіст проекту СТБ «Танцюють всі-5».

2013 р. - засновник і художній керівник «Молодого балету Волині».

Від 2013 р. - провідний соліст трупи «Київ Модерн-балет».

У 2015 р. - дебютував як хореограф-постановник одноактного балету «Ближче, ніж кохання» на музику композиторів доби бароко.

У 2016 р. - хореограф-постановник одноактного балету «Пробігаючи життя» на музику Й.С.Баха, В.Мертенса, М.Ріхтера.

У 2016 р. - номінант на премію «Київська пектораль-2016» «За краще пластичне вирішення» вистави «Пробігаючи життя».

У 2015-2016 рр. вдосконалював професійну майстерність за кордоном - пройшов Summer Intensive у м. Цюрих (Швейцарія) та Summer Intensive у провідному театрі сучасної хореографії Європи Nederlands Dans Theater м. Гаага (Нідерланди).

На сцені Львівського національного театру опери та балету ім. С.Крушельницької у 2016 р. поставив балет «Ближче, ніж кохання» на музику композиторів доби бароко, а у 2017 р. став балетмейстером-постановником фольк-опери-балету «Коли цвіте папороть» Є.Станковича.

Водночас, від 2018 р. - соліст балету Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

У квітні 2018 р. на сцені КМАТОБ для дітей та юнацтва поставив балет «Історії у стилі танго» на музику А.П'яццолли та інших композиторів.

У березні 2019 р. на сцені КМАТОБ для дітей та юнацтва поставив балет «Легенда про вічне кохання» на музику Франца Шуберта в аранжуванні В.Самофалова.

У березні 2019 р. - у театрі «Київ Модерн-балет» поставив одноактний балет «Нерозлучники» на музику Г.Малера, Дж.Пуччіні

Гастролі 
Бельгія, Іспанія, Люксембург, Нідерланди, Румунія, Білорусь, Молдова та містами України.

Конкурси і нагороди
2011 р. - І премія у номінації «За краще соло». Міжнародне змагання у сучасному танці «ID Franking competition-European Cup» (рейтингова подія Міжнародної танцювальної федерації - Кубок Європи), м. Ялта (АР Крим).
2012 р. - І премія у номінації «contemporary dance solo», спеціальна премія «За кращу драматургію в номері» та іменна премія голови журі Сергія Бондура. ІІ Міжнародний конкурс класичної та сучасної хореографії «MYSL-POTOK».
2013 р. - ІІ премія у номінації «хореографи». ІІІ Міжнародний конкурс класичної та сучасної хореографії «MYSL-POTOK».
2014 р. - фіналіст Міжнародного конкурсу. Міжнародний фестиваль сучасної хореографії «IFMC», м. Вітебськ, Білорусь
2016 р. - І премія у номінації «хореографи» та іменна премія Дениса Матвієнка. VI Міжнародний конкурс сучасної хореографії «MYSL-POTOK», м. Київ, Україна
2016 р. - гран-прі. ІІ Міжнародний конкурс молодих хореографів «Балет Фест», м.Львів, Україна
2017 р. - І премія у номінації «сучасний танець (дует)» та ІІІ премія у номінації «класичний танець». Міжнародний конкурс балету і сучасного танцю «International Ballet and Contemporary DanceCompetition Domenico Modugno», м. Лечче, Італія
2018 р. - гран-прі. Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів «Dance generation» (International contest of young choreographers «Dance generation»).
2018 р. - дипломант ІІІ Міжнародного конкурсу артистів балету в м.Таллін, Естонія
2018 р. - ІІІ премія. Міжнародний конкурс сучасної хореографії в рамках ХХХІ Міжнародного фестивалю сучасної хореографії «IFMC», м. Вітебськ, Білорусь.
18-22.06.2018 - спеціальний приз журі «Excellent partner». IV Міжнародний Балтійський конкурс артистів балету (International Baltic Ballet Competition), Рига, Латвія.