Інформація, щодо подій, які не відбулися весною, та перенесені на новий театральний сезон. Детально

Артем Шошин

заслужений артист України

лауреат міжнародних конкурсів

Закінчив Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки (м. Луцьк), де здобув вищу освіту за спеціальністю «балетмейстер-хореограф, артист балету» (2015 р.)

У 2010-2011 рр. - соліст Санкт-Петербурзького чоловічого балету Валерія Михайловського.

2012 р. - фіналіст проекту СТБ «Танцюють всі-5».

2013 р. - засновник і художній керівник «Молодого балету Волині».

Від 2013 р. - провідний соліст трупи «Київ Модерн-балет».

У 2015 р. - дебютував як хореограф-постановник одноактного балету «Ближче, ніж кохання» на музику композиторів доби бароко.

У 2016 р. - хореограф-постановник одноактного балету «Пробігаючи життя» на музику Й.С.Баха, В.Мертенса, М.Ріхтера.

У 2016 р. - номінант на премію «Київська пектораль-2016» «За краще пластичне вирішення» вистави «Пробігаючи життя».

У 2015-2016 рр. вдосконалював професійну майстерність за кордоном - пройшов Summer Intensive у м. Цюрих (Швейцарія) та Summer Intensive у провідному театрі сучасної хореографії Європи Nederlands Dans Theater м. Гаага (Нідерланди).

На сцені Львівського національного театру опери та балету ім. С.Крушельницької у 2016 р. поставив балет «Ближче, ніж кохання» на музику композиторів доби бароко, а у 2017 р. став балетмейстером-постановником фольк-опери-балету «Коли цвіте папороть» Є.Станковича.

Водночас, від 2018 р. - соліст балету Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

У квітні 2018 р. на сцені КМАТОБ для дітей та юнацтва поставив балет «Історії у стилі танго» на музику А.П'яццолли та інших композиторів.

У березні 2019 р. на сцені КМАТОБ для дітей та юнацтва поставив балет «Легенда про вічне кохання» на музику Франца Шуберта в аранжуванні В.Самофалова.

У березні 2019 р. - у театрі «Київ Модерн-балет» поставив одноактний балет «Нерозлучники» на музику Г.Малера, Дж.Пуччіні

Гастролі 
Бельгія, Іспанія, Люксембург, Нідерланди, Румунія, Білорусь, Молдова та містами України.

Конкурси і нагороди
2011 р. - І премія у номінації «За краще соло». Міжнародне змагання у сучасному танці «ID Franking competition-European Cup» (рейтингова подія Міжнародної танцювальної федерації - Кубок Європи), м. Ялта (АР Крим).
2012 р. - І премія у номінації «contemporary dance solo», спеціальна премія «За кращу драматургію в номері» та іменна премія голови журі Сергія Бондура. ІІ Міжнародний конкурс класичної та сучасної хореографії «MYSL-POTOK».
2013 р. - ІІ премія у номінації «хореографи». ІІІ Міжнародний конкурс класичної та сучасної хореографії «MYSL-POTOK».
2014 р. - фіналіст Міжнародного конкурсу. Міжнародний фестиваль сучасної хореографії «IFMC», м. Вітебськ, Білорусь
2016 р. - І премія у номінації «хореографи» та іменна премія Дениса Матвієнка. VI Міжнародний конкурс сучасної хореографії «MYSL-POTOK», м. Київ, Україна
2016 р. - гран-прі. ІІ Міжнародний конкурс молодих хореографів «Балет Фест», м.Львів, Україна
2017 р. - І премія у номінації «сучасний танець (дует)» та ІІІ премія у номінації «класичний танець». Міжнародний конкурс балету і сучасного танцю «International Ballet and Contemporary DanceCompetition Domenico Modugno», м. Лечче, Італія
2018 р. - гран-прі. Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів «Dance generation» (International contest of young choreographers «Dance generation»).
2018 р. - дипломант ІІІ Міжнародного конкурсу артистів балету в м.Таллін, Естонія
2018 р. - ІІІ премія. Міжнародний конкурс сучасної хореографії в рамках ХХХІ Міжнародного фестивалю сучасної хореографії «IFMC», м. Вітебськ, Білорусь.
18-22.06.2018 - спеціальний приз журі «Excellent partner». IV Міжнародний Балтійський конкурс артистів балету (International Baltic Ballet Competition), Рига, Латвія.