Театральний сезон завершено! Детально


Кармен.TV
12+

на музику Ж. Бізе
балет на 2 серії

1:15
50 хв + 25 хв
2
лібрето, хореографія, постановка
заслужений діяч мистецтв України
сценографія
заслужений діяч мистецтв України
художниця з костюмів
асистент хореографа
заслужений артист України
асистент хореографа
художниця зі світла
звукорежисер
заслужений діяч мистецтв України

Найперша вистава театру, яка через півроку після його відкриття завоювала дві «Київські пекторалі»: як краща вистава року та як краща робота балетмейстера. Раду Поклітару показав Кармен за характером такою, про яку написав Проспер Меріме, а задля цього змінив порядок номерів опери Жоржа Бізе. Отже, тут танцюють, але, можливо, вас постійно буде тягнути підспівувати.

Кармен у цій виставі - героїня телефільму, в якому все йде своєю чергою: приголомшлива жіноча бійка, перше вбивство, арешт, Кармен обирає Хозе для власного порятунку, спокуса, втеча, несиметричне кохання, передбачення смерті, явище зіркового суперника, шалені ревнощі… Але щоразу на перебіг подій у «телефільмі» безпосередньо впливає найдивніший персонаж вистави: дівчина, що сидить перед телевізором.

Хто ж вона? Навіщо керує чужими життями? Виявляється, їй потрібен Хозе: вона на нього чекала і дочекалася. Дійсно, в опері Бізе у головного героя була наречена на ім'я Мікаела, яку він кинув… А Раду Поклітару показав, на що здатен персонаж, якому набридло бути лише допоміжним. Або, як побачене у телевізорі двосерійне кіно здатне втілитися, якщо у нього повірити.

Детально про виставу
Купити квиток